Prelegenci
Kasia Sokołowska
Reżyserka i dyrektor kreatywna pokazów mody, ikona stylu, scenografka, miłośniczka mody. Od ponad 16 lat reżyseruje najważniejsze polskie pokazy mody oraz eventy show biznesowe.
 
Jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w polskim świecie mody. Zajmuje się scenografią, produkcją, podbiera muzykę, wybiera modelki, nadzoruje backstage, a w czasie pokazu z ogromnymi słuchawkami w uszach koordynuje przebieg całego show. Studiowała na czterech kierunkach. Poznała tajniki dziennikarstwa, badała kulturę popularną na kulturoznawstwie, kształciła także warsztat na aktorstwie i reżyserii na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. W dzieciństwie dostała się do zespołu muzyki dawnej Scholares Minores pro Musica Antiqua w Poniatowej, z którym grała i śpiewała przez 15 lat, koncertując na całym świecie. Pierwsze pokazy organizowała dla Mariusza Przybylskiego i duetu Paprocki-Brzozowski, z którymi współpracuje do dziś. Od ponad 20 lat reżyseruje i produkuje największe pokazy mody, współpracując z czołówką modowych marek i projektantów.

Pełni też funkcję dyrektora artystycznego The Designer Gallery w warszawskiej Galerii Mokotów. Od kilku lat zasiada w jury programu "Top model". Ambasadorka marek Apart, Intimissimi i Loreal Professionnel. Przez magazyny mody i media obwołana "ikoną stylu".
Marta Klepka
Od 6 lat jestem dyrektorem jednego z najbardziej cenionych hoteli w Polsce i na świecie – Blow Up Hall 5050 i Prezesem Spółki Fortis Nowy Stary Browar.

Z wykształcenia jestem prawnikiem, studiowałam we Frankfurcie nad Odrą i w Poznaniu. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe z psychologii zarządzania na poznańskiej Wyższej Szkole Bankowej, a także liczne kursy, szkolenia, warsztaty z zarządzania i budowania zespołów. Po tacie odziedziczyłam zdolność budowania relacji i zmysł organizacyjny. Jestem inicjatorką konferencji motywacyjnych i akcji charytatywnych. Zorganizowałam i poprowadziłam 12 edycji prestiżowego eventu Klub Starego Browaru, nagrodzonego nagrodą Doskonałość Mody „Twojego Stylu” w 2016 roku i ponad 500 różnorodnych eventów, w tym m.in. dla Duda Cars, Firmy Karlik, Autostrady Wielkopolskiej, Lidla czy Allegro.

Jestem wieloletnią wolontariuszką fundacji Dress for Success, w której prowadzę warsztaty dla kobiet z przygotowań do rozmowy kwalifikacyjnej. Działam na rzecz Drużyny Szpiku i wspieram Dom Pomocy Społecznej, przy ul. Bukowskiej 27/29 w Poznaniu. Od ponad roku prowadzę audycję „W poszukiwaniu dobrego życia” w radio Emaus, do której udało mi się zaprosić 25 gości, między innymi: Alicję Majewską, Włodzimierza Korcza, Olgę Bończyk, Grażynę Wolszczak, Jurka Owsiaka, Dorotę Wellman, Dorotę Raczkiewicz. Jestem pomysłodawczynią, autorką i organizatorką ogólnopolskiego projektu #byckobietaontour.
Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Dyrektor Komunikacji i PR w międzynarodowych korporacjach, trener biznesu, dziennikarka telewizyjna. Od 25 lat pracuje w branży komunikacji i public relations w dużych firmach, budując polskie oraz międzynarodowe projekty strategiczne. (PZU SA, Red Bull, ORANGE, ONET.pl, MICROSOFT, Bayer, CANAL+).Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, trener autoprezentacji i rozwoju osobistego, mentorka. Od ponad 15 lat szkoli indywidualnie członków zarządów oraz top menedżerów, polityków, specjalistów medycznych, przedsiębiorców, przedstawicieli sprzedaży i biznesów indywidualnych, klientów VIP oraz przedstawicieli NGO’s na forach polskich i europejskich. Wykładowca-praktyk na Wydziale Zarządzania UW, Wydziale Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UW, Wydziale Socjologii Uniwersytetu SWPS.
Joanna Malinowska-Parzydło
Doświadczony praktyk biznesu. Doradca zarządów w zakresie kapitału intelektualnego, marki, strategii komunikacji i zarządzania. Ekspertka w obszarze budowania kultur wokół wartości i rozwijania marki przywództwa. Architekt marki zarządów, zespołów oraz marki kobiecego przywództwa w korporacjach. Wieloletnia dyrektor komunikacji i HR w koncernach medialnych m.in. w Rzeczpospolitej i Grupie TVN. Prekursorka zarządzania reputacją i silną marką osobistą w Polsce. Blogerka „Jesteś Marką”. Autorka książki „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą”. Pomysłodawca i lider think-tanku HR Influencers. Wykładowca MBA.
Małgorzata Czernecka
Ekspert ds. zarządzania energią pracowników, Prezes Zarządu Human Power. Przedsiębiorca, menedżerka, psycholog. Ekspertka w obszarze nowoczesnych systemów rozwoju pracowników oraz podnoszenia ich efektywności i skuteczności działania. Certyfikowany trener, coach indywidulany i grupowy z ponad 11-letnim doświadczeniem. Posiada także wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla specjalistów i menedżerów korporacji i mniejszych firm oraz indywidualnych procesów rozwojowych. Twórczyni autorskich programów szkoleniowych z zakresu podnoszenia skuteczności i efektywności działania, łączących wiedzę z obszaru psychologii, neurobiologii, medycyny sportowej i dietetyki. Wykładowca na studiach podyplomowych uczelni wyższych. Współautorka badania „Praca, moc, energia w polskich firmach” i narzędzia do pomiaru energii w firmie „Power Audit”.
Iwona Kossmann
Od marca 2018 jest prezesem Revo Technologies spółki z obszaru Fintech zajmującej się finansowaniem zakupów konsumenckich w obszarze retail. W latach 2016-2017 była prezesem Grupy Marquard Media Polska, wydawcy Harpar’s Bazaar, Cosmopolitan, Joy, Hot Moda, Shape oraz 16 portali internetowych z grupy Kozaczek i Papilot. W 2012 stworzyła firmę Kossmann Fashion, zajmującą się projektowaniem i produkcją ubrań dla kobiet biznesu. Do listopada 2011 roku była Prezesem spółki Bonnier Business Polska, wydawcy "Pulsu Biznesu". W latach 2008-2010 pełniła funkcję Prezesa Deni Cler SA, producenta odzieży damskiej. W latach 2001-2008 zarządzała marketingiem i sprzedażą spółek telekomunikacyjnych w grupie Orange. Od 2001 do 2005 pełniła funkcję dyrektora marketingu firmy PTK Centertel. W 2005 została powołana na Członka Zarządu ds. Marketingu i Sprzedaży Orange (2005-2007), a następnie od 2007 była Członkiem Zarządu ds. Rynku Masowego w grupie TP/Orange. W latach 2000-2001 pełniła funkcje dyrektora marketingu w Coty Polska. Od 1994 zarządzała międzynarodowymi markami w filiach Coty Polska, Coty Hungary, Coty Germany oraz Unilever Polska (1992-1994).
Sebastian Kotow
Praktyk, badacz, wykładowca akademicki.

Swoja karierę rozpoczynał od pracy w finansach i bankowości. W kolejnych latach zajął się doradztwem strategicznym, szkoleniami badaniami i popularyzowaniem psychologii w biznesie. W ciągu ostatnich 20 lat pracował w 13 krajach na świecie piastując funkcje eksperckie i menedżerskie – członka zarządu i prezesa w międzynarodowych firmach z branży szkoleniowo-doradczej – Brian Tracy International, FranklinCovey czy Door Group S.A. Obecnie pełni rolę CEO firmy szkoleniowo-doradczej – Institute of Behavioral Design, jest partnerem w firmie badawczej Neurohm i wykładowcą psychologii zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego na studiach MBA. Autor 3 bestsellerów z obszaru rozwoju osobistego, psychologii i zarządzania. Dwa z nich napisał z uznanym światowym autorytetem biznesu – Brianem Tracy. Ostania książka -„Matematyka Zaufania” została wydana w kwietniu 2018 r. W ciągu ostatnich kilku lat prowadził badania i projekty doradcze dla przedstawicieli ponad 80 firm z 21 krajów świata.

Łukasz Jemioł
Projektant mody, laureat głównych nagród dla projektantów: Złota Nitka, Oskary Fashion oraz Moda Folk.

Dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. absolwent Katedry Ubioru Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Od 2007 roku przygotowuje kolekcje sygnowane własnym nazwiskiem, które są prezentowane na indywidualnych pokazach oraz podczas Fashion Week Poland. Jedyny projektant z Polski na Lisboa Fashion Week. Ubiera znane postaci ze świata mody, sztuki i filmu. Tworzy rzeczy bez zbędnych ozdobników, minimalistyczne, przemyślane konstrukcje z wypracowanym detalem. Największy nacisk kładzie na nieformalną elegancję.
W swojej pracy projektant idealnie łączy sztukę z biznesem, co niewątpliwie przekłada się na sukces marki. Sam określa siebie jako twórcę kreacji o artystycznym i unikalnym charakterze, ale idealnych do codziennego użytku.