Zespół Redakcyjny Liderek Biznesu
Jak zostać kobietą biznesu?
Zespół Redakcyjny Liderek Biznesu

Nieustanny rozwój technologiczny, automatyzacja, powszechny dostęp do wiedzy, błyskawiczny przepływ informacji i nieprzewidywalność zmian zachodzących w otoczeniu – te i inne towarzyszące im zjawiska współczesnego świata stawiają przed kobietami sukcesu wiele wyzwań. Aby przetrwać na wymagającym rynku, biznes dla kobiet powinien wyróżniać się innowacyjnością, jakością, tempem działania i umiejętnością zarządzania różnicami pokoleniowymi. Jakie są kluczowe kompetencje liderki nowoczesnej organizacji i jak zostać kobietą biznesu, budującą swój sukces w oparciu o pasję, wizję i zaufanie do swoich umiejętności?

Czytaj dalej
Jak budować świadomość marki?
Zespół Redakcyjny Liderek Biznesu

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej i osiągnięcie sukcesu w biznesie wymaga głębokich przemyśleń, wiele pracy i dogłębnej analizy rynku. Wraz z rozwojem działalności konieczne jest koncentrowanie się na kolejnych aspektach tworzenia marki, bez których rozrost firmy nie jest możliwy. Przedsiębiorcy chcący tworzyć trwałe relacje biznesowe zastanawiają się, jak budować świadomość marki osobistej  w oparciu o pasję, wizję i zaufanie do swoich kompetencji.

Czytaj dalej
Mindfulness – jak zacząć wdrażać praktyki kontemplacyjne w organizacji?
Zespół Redakcyjny Liderek Biznesu

Zastosowanie techniki uważności przenika w coraz głębsze sfery ludzkiego funkcjonowania. Podejście kontemplacyjne zyskuje popularność w kręgach związanych z pracą, biznesem i różnego rodzaju organizacjami. Mindfulness – czym jest i jak wpływa na nasze życie osobiste i zawodowe? Czy nowy sposób zarządzania czasem i własną energią życiową może przełożyć się na efektywność przedsiębiorstwa? Mindfulness – co oznacza to pojęcie dla menadżerek, liderek zespołów i profesjonalistek świadomie kreujących swoją biznesową tożsamość?

Czytaj dalej